Спільний проєкт студентів групи 563-ТР-1 та 550-ПТБ-1, приурочений пам'яті Героїв Крут

Бій за майбутнє...
Герої Крут стали символами незламності українського духу та прагнення волі.
Їхня сміливість та жертовність зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників.

29 січня членкині товариства імені Олени Теліги -  викладачки коледжу Антоніна БОГІНСЬКА,  Віра МАКСИМЧУК,  Галина МАРЧУК , представниці молодіжного крила цієї організації- студентки  відділення фінансів та менеджменту,  разом з викладачами та студентами Київського національного університету імені  Тараса Шевченка , Фахового коледжу будівництва,  архітектури та управління вшанували пам'ять Героїв,  які загинули 105 років тому в битві під Крутами.
Співробітниця історико- меморіального заповідника "Лук'янівський" Оксана БОРИСЮК розповіла історію поховання Героїв Крут  на Лук'янівському цвинтарі та історію спорудження пам'ятного хреста. Співзасновниця Всеукраїнського товариства імені Олени Теліги  Ольга КОБЕЦЬ у своєму виступі наголосила, що боротьба з одвічним ворогом України триває і знову кращі  сини України віддають свої молоді життя за нашу  незалежність. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували  пам'ять українських воїнів,  які загинули 2022 року,  боронячи Україну від московської навали.
Такі заходи дуже важливі, адже приклад Героїв Крут- потужний виховний чинник ,  що сприяє формуванню в сучасної молоді патріотизму,  незламності, сили духу на шляху до утвердження Української державності.

Слава Україні! https://youtu.be/C0whw5z0ljM