Робоча зустріч адміністрації коледжу та представників Київської міської державної адміністрації зі студентами, які відносяться до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

27.01.2023 року відбулась робоча зустріч адміністрації коледжу та представників Київської міської державної адміністрації зі студентами, які відносяться до категорії  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В усі історичні часи, такі поняття як добро, увага, небайдужість, людяність, милосердя, безкорисливість характеризували людей та їх моральні ціннісні орієнтири. Сьогодні ці характеристики людської  моралі набули інших кольорів та дещо іншого змісту. Учасники діалогу в тісному спілкуванні висловили слова підтримки один одному та бажання до подальшої співпраці з питань соціальної допомоги. По завершені зустрічі в знак турботи, студентам були вручені подарунки.

Від адміністрації коледжу були присутні:

•  в.о. директора коледжу Параніч Віктор Петрович;
  •  заступник директора з виховної роботи Ільченко Алла Анатоліївна

Гості зустрічі:

- Говорова Олена Іванівна - заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень, спрямовує, координує  та контролює діяльність Департаменту молоді та спорту, Призерка олімпійських ігор;

- Зантарая Георгій Малхазович - депутат Київської міської ради, перший чемпіон світу з дзюдо  в  історії України.