Участь у заході вшанування пам'яті Олени Теліги

21 лютого 2023 р. Антоніна БОГІНСЬКА,  Любов ФУРСА,  Галина МАРЧУК,  Віра МАКСИМЧУК  та студенти коледжу  взяли участь у заході вшанування пам'яті Олени Теліги,   організований Всеукраїнським  жіночим  товариством імені Олени Теліги у приміщенні Національного музею літератури України. Музейні працівники підготували виставку книг про поетесу та архівні матеріали  з фонду.
Письменниця Ірен Роздобудько презентувала книгу про  Олену Телігу "Неймовірна. Ода до радості" , сценарій мінісеріалу  про  поетесу.
Народна артистка України Світлана Мирвода виконала пісні на слова Олени Теліги. Їхні виступи супроводжувались показом рідкісних фотографій. А студентка групи Д-26 Дарія МАШЕВЕЦЬ до цього заходу створила портрет Олени Іванівни.
Учасники заходу говорили про сучасність думок видатної українки , лідерство , роль жінок у суспільстві. Тому Олена Іванівна сьогодні разом з нами  бореться  за перемогу України.