Бути академічно доброчесним – це сучасно!

21 лютого та 22 лютого 2023 року відбулись чергові онлайн-засідання студентських наукових гуртків циклової комісії фінансів та менеджменту за напрямами «Актуальні проблеми та перспективи фінансових відносин в умовах сучасності» та «Менеджмент ХХІ століття: теоретичні та практичні аспекти» за участю студентів та провідних викладачів.

Для учасників зустрічей було проведено майстер-клас на тему «Академічна доброчесність: як правильно та швидко робити посилання на джерела інформації», автором якого виступив викладач фінансово-економічних дисциплін, кандидат економічних наук Правдивцев Павло Анатолійович.

Під час майстер-класу студенти та викладачі опрацювали умови дотримання академічної доброчесності для всіх категорій учасників освітнього процесу, протестували себе на рівень та серйозність порушень правил цитування в своїх роботах, отримали корисні лайфхаки щодо оформлення бібліографічних посилань на джерела інформації відповідно до діючого ДСТУ 8302:2015 та познайомилися з можливостями реферативних менеджерів ONTU4Ref та Grafiati.

В цілому в чергових засіданнях гуртків взяли участь 27 майбутніх молодих вчених та 15 викладачів коледжу.

Нагадаємо, що 7 та 8 лютого 2023 року відбулись перші онлайн-засідання студентських наукових гуртків циклової комісії фінансів та менеджменту у форматі науково-практичного семінару на тему «Правові та організаційні засади функціонування та розвитку сфери наукової діяльності».