Участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ»

Дякуємо за участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ –  ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ», що відбулася 17 лютого   2023 року в Національному авіаційному університеті,  м. Київ, Україна.
ВИСИЛАЄМО  посилання на СЕРТИФІКАТИ та ознайомлення з повним пакетом документів  про конференцію:
-          склад організаційного комітету,
-          інформаційний лист конференції,
-          програма конференції,
-          СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ,

-          відеозапис конференції

підсумки про конференцію на сайті:

про проведені конференції ННІРО НАУ у 2022- 2023 р.  році на сайті:

Електронний науковий журнал «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ –  ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» (ISSN 2786-5487 online) № 3, 2023 готується до випуску і проходить процедуру індексації  DOI.
Вихід номера журналу відбудеться у червні 2023 року.
Всі автори будуть повідомлені про вихід журналу.

З повагою – Людмила ЛАХТІОНОВА, заступник голови організаційного комітету,   к.е.н., доцент, заступник директора Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету, м. Київ.