Практикум: Перші знайомства з інтегралами

І знову математична зустріч! На цей раз, у п'ятницю, в останній день березня, 31 числа студенти спеціальності кібербезпеки (групи 213-КБ та 212-КБ знову разом зі своїми класними керівниками Іриною МИРОНОВИЧ та Наталією ПИЛИПЕНКО) стали учасниками практикуму, де спікер Тетяна Василівна Авдєєва, викладач НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та завідувач відділення математики Київської МАН, занурила у дивовижний світ інтегралів.

Можливо, комусь інтеграли це щось нецікаве, сумне, сухе, але це не так, особливо, для наших студентів, та ще й з таким спікером! Їх бажання - краще розібратися в інтегралах, достойно скласти тести НМТ і не тільки…, адже, вміння інтегрувати розвиває навики самостійного мислення, інтелектуальні навики (аналіз, синтез, порівняння, співставлення). Знання про інтеграл допомагають як при розв'язуванні задач з математики, так і в хімії, біології, інших науках, домогосподарстві (ну, наприклад, при розрахунку вартості сонячної батареї на даху будинку), ну і в кіберзахисті. Хлопці і дівчата з великим задоволенням слухали спікера, відповідали на питання і активно задавали свої. Час пройшов дуже швидко!