Онлайн-вебінар «Ефективна підготовка учнів до частини «Використання мови» НМТ з англійської мови»

04.04.2023 року викладачі ЦК Іноземних мов КІУтЗ НАУ  Ірина СЛИНЬКО, Валентина МИГОЛЬ та Людмила ГОРОБЕЦЬ  взяли участь у роботі онлайн- вебінару  професійної спільноти вчителів іноземної мови, який проводився Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва «Ефективна підготовка учнів до частини «Використання мови» НМТ з англійської мови».  Викладачі ознайомилися з ключовими аспектами у розвитку лексичних та граматичних навичок учнів при підготовці до НМТ; основними етапами уроку з розвитку лексичних та граматичних навичок учнів;  типами завдань частини «Використання мови» НМТ з англійської мови;  стратегіями та підходами до виконання типових завдань у частині «Використання мови».