Флешмоб «Я вибираю здоровий спосіб життя»

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання!

До Всесвітнього дня здоров´я, що відзначається 07 квітня, було підготовлено  і проведено зі студентами 552, 553, 555 та 556 груп виховний захід.

Мета заходу: зосередити увагу студентів на питанні здорового способу життя, викликати бажання і прагнення залишатися здоровими на довгі роки. Студенти підготувати цікаві і змістовні короткі виступи, які згодом об*єднали у цікаве, креативне відео. Студентами 552 та 556 груп флешмоб «Я вибираю здоровий спосіб життя». Під час реалізації заходу були задіяні і STEAM-елементи.

На нашу думку такий захід, сприяв пропаганді здорового способу життя серед студентів коледжу, а також  формуванню позитивної мотивації до здорового способу життя.

Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Викладач біології та екології: Ольга ОРЛОВА