Участь у Міжнародному форумі «ПЕДАГОГ XXI СТОЛІТТЯ: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОСВІТНІ ІННОВАЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ»

06 квітня 2023 року викладачі (Олена ВАСЬКОВСЬКА, Ольга ОРЛОВА) циклової комісії природничих дисциплін прийняли участь у Міжнародному форумі «ПЕДАГОГ XXI СТОЛІТТЯ: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОСВІТНІ ІННОВАЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ» за напрямом:  РОЗВИТОК ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І ТЕХНОЛОГІЙ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ, що проходив на базі Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (https://docs.google.com/document/d/1fEplSbzq43UK5DbA4pr7KD30LrJFGpVtoeCkKjTgPKg/edit).

На форумі звучали доповіді відомих науковців і практиків з питань розвитку природничо-математичної освіти і технологій в умовах цифровізації. Зокрема, хотілося б виділити доповіді:

• Наталія Морзе, професор кафедри комп`ютерних наук факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка, член-кореспондент НАН України, доктор педагогічних наук, професор, тема доповіді «ОСВІТНІ ТРЕНДИ в КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»;
  • Ірина Воротникова, завідувачка кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент, тема доповіді «ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДО ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Акцентувалася увага на сучасні освітні тренди та використання цифрових технологій навчання, також  реалії використання штучного інтелекту.