Відкрита лекція Юлії Дирявко, співзасновниці одного з найпрогресивніших українських IT-стартапів — Bimp та консалтингової компанії "Бюро"

28 квітня в рамках засідання Студентського наукового товариства коледжу проведена відкрита лекція Юлії Дирявко, співзасновниці одного з найпрогресивніших українських IT-стартапів — Bimp та консалтингової компанії "Бюро". Юлія має диплом General MBA та сертифікат AMBA. Спікерка виступила з відкритою лекцією на тему: "Як створити стартап, коли у вас нічого немає на старті?".

Більше 70 студентів та викладачів коледжу долучилося до цікавого заходу. Аудиторія із зацікавленістю слухала спікерку. Дуже важливо, що учасники засідання активно задавали питання та отримували на них вичерпні відповіді.

Дякуємо пані Юлії Дирявко за корисну зустріч на актуальну тему.

До нових зустрічей!