Круглий стіл, присвячений збереженню біорізноманіття

13 квітня 2023 року в рамках заходів з нагоди тижня циклової комісії природничих дисциплін відбувся круглий стіл, присвячений збереженню біорізноманіття. Запрошеним гостем була Тетяна НАСТЕКА, – кандидатка біологічних наук, доцента кафедри біології Українського державного університету імені М.П.Драгоманова, яка виступила з доповіддю на тему: « Біорізноманіття життя на Землі».

Головна ідея круглого столу – висвітлення сучасних знань з біорізноманіття на Землі, створення умов для відкритого спілкування студентів на тему багатогранності проявів життя. Такі заходи спонукають замислитись над питання збереження навколишнього середовища, сприяють загальному розвитку студентів, формуванню екологічної та інформаційної компетентності.

На заході були присутні понад 75 осіб, серед них Ігор ЯРОВИЙ, Олена ВАСЬКОВСЬКА, Олена СВИРИДЕНКО, студенти природничого факультету УДУ імені М.П.Драгоманова, студенти першого курсу ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Організатор заходу: викладач біології та екології Ольга ОРЛОВА