Концерт української піаністки, професорки Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського Ірини ШЕСТЕРЕНКО.

13 квітня членкині молодіжного крила Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги,  студентки нашого коледжу Катерина ВЛАСЕНКО (Д-26), Дарія МАШЕВЕЦЬ (Д-26),Наталія ПУШКАРЕНКО (Д-26) та Надія ВЛАСЕНКО (ОВ-12)  відвідали концерт української піаністки,  професорки Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського Ірини ШЕСТЕРЕНКО.
Концерт відбувся у великій залі консерваторії ім. Василя Сліпака і став своєрідним підсумком 35-річної концертної діяльності мисткині. Усіх присутніх вразило віртуозне виконання Іриною ШЕСТЕРЕНКО фортепіанних творів.
Пані Ірина - українка-патріотка, членкиня ВЖТ ім. Олени Теліги,  учасниця проєкту "Музи не мовчать", тому концерт завершився спільним виконанням Українського Славня. Ірина Вікторівна запросила  своїх молодших товаришок- теліжанок на сцену, де наші студентки мали честь заспівати Гімн України разом з народними артистами України Ігорем БОРТКОМ,  Олександром ВАСИЛЕНКОМ,  Оксаною НЕСТЕРЕНКО,  Леонідом САНДУЛЕНКОМ.
Саме такі заходи сприяють духовній спадкоємності поколінь,  патріотичному вихованню нашої молоді ,  формуванню всебічно розвиненої особистості.