Інтерактивна вікторина «Пізнай живий світ навколо себе»

13 квітня 2023 року в рамках декади циклової комісії природничих дисциплін відбулася інтерактивна вікторина «Пізнай живий світ навколо себе», більшість завдань якої була присвячена адаптації живих організмів до умов навколишнього середовища. Вікторину підготували і провели студенти: Дмитро ПУХАЛЬСКИЙ (автор ідеї, ведучий), Гліб ЛІСОВИЙ, Олександр РЕВУН.

Мета заходу: сприяти формуванню природничої компетентності студентів, закріпити знання про особливості адаптації живих організмів до умов навколишнього середовища, посилити мотивацію студентів до вивчення курсу «Біологія і екологія».

Активну участь приймали близько 25 студентів 1 курсу, загалом в заході були задіяні  40 студентів таких навчальних груп: 552, 553, 556, 558, 565.

Вітаємо переможців інтерактивної вікторини:

1 місце – Дар'я ЩЕРБІНІНА (553 група);

2 місце – Олександр МИКОЛАЄНКО (558 група), Дар'я ДАНИЛЮК (552 група), Марина ОТРОШКО (552 група);

3 місце – Богдан ГЛАДИШКО (558 група), Анастасія АНТИМЕНЮК (552 група), Олександра КУЛЬЧЕНКО (552 група), Лілія ПАНТЕЛА (552 група),  Діана БРАГИНЕЦЬ (552 група), Ангеліна ГУЗІНА (553 група).

Під час вікторини студенти виявили кмітливість, знання теоретичних питань з природничих дисциплін, уміння логічно мислити.

Організатори заходу: Юрій ЇВЖЕНКО, Ольга ОРЛОВА