Участь у заході " Вклонімося доземно українському солдатові"

18 квітня студентки відділення фінансів та менеджменту: Інна ОСІПЧУК, Надія ВЛАСЕНКО  (ОВ-12), Катерина ВЛАСЕНКО, Наталія ПУШКАРЕНКО, Дарія МАШЕВЕЦЬ (Д-26) взяли участь у заході "Вклонімося доземно українському солдатові", який був організований Всеукраїнським жіночим товариством ім. Олени Теліги. Треба зазначити, що учасницями цієї зустрічі стали також студентки КФКАБУ. Гостем заходу був Сергій СОКОЛОВ , учасник ТРО, волонтер, учитель, який презентував написану книгу "Історія в моментах. Україна- Московія". Кожна сторінка цієї книги сповнена духом свободи і любові до рідної землі . У ході бесіди учасниці заходу ділилися роздумами про те, що для них означає бути українкою , чому важливо знати правдиву історію свого народу.
Щира вдячність Сергію СОКОЛОВУ, що знаходить час для зустрічей і спілкуванню з молоддю.

Тримаймо стрій! Разом до ПЕРЕМОГИ!