20 квітня 2023 року до  Всесвітнього Дня Землі, що відзначається 22 квітня,  було проведено VIII Фестиваль студентської науки і творчості “Навколо світу з “Біогеографією: актуальні проблеми сучасності” (у форматі міжвузівського он лайн дайджесту з природничих наук). Студенти ВСП «КІУтЗ НАУ» вперше прийняли участь в цьому заході.

Мета фестивалю: об'єднати студентську спільноту міста, висвітлити проблеми збереження біорізноманіття планети, пропагувати творчість та креативне мислення молоді, послабити емоційне навантаження військового часу.

Зі вступним словом виступила заступник декана природничого факультету,  кандидат біологічних наук Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Ірина Миколаївна Єжель. З вітальною промовою та побажанням плідної праці учасникам фестивалю виступив кандидат сільськогосподарських наук, доцент Херсонського державного аграрно-економічного університету Андрій Васильович Шепель.

Власними науковими та творчими доробками поділились студенти навчальних закладів м. Києва, зокрема студенти факультету природничо-географічної освіти та екології УДУ імені Михайла Драгоманова; ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» , Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка та Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Доповіді прозвучали українською або англійською мовами. Загалом було охоплено більш як 130 студентів.

Студенти нашого коледжу виявили обізнаність у піднятій проблематиці та продемонстрували креативний підхід до інтеграції природничих наук. Зацікавленість та жваве обговорення викликали доповіді:

• Діана МАКУХА, Дар’я ДАНИЛЮК, Каріна МАСЛОВСЬКА, Анастасія МАКАРЕНКО, Дар’я ЛОЗИЦЬКА, Вікторія КОЗЛОВСЬКА, Анастасія БЕЗКОРОВАЙНА, Марина ОТРОШКО (552 група);
  • Анастасія ДАЛАКОВА, Олексій ЖУКОВСЬКИЙ, (555 група);
  • Валерія СИБІРКО, Дар*я ЩЕРБІНІНА (553 група);
  • Михайло ЛАТУТА, Андрій СТАВИНОГА, Дмитро ТИХОВСЬКИЙ, В’ячеслав ОТРІШКО (556 група).

Підтримували та надихали студентів на яскраві доповіді провідні викладачі навчальних закладів Олена ВАСЬКОВСЬКА, Ольга ОРЛОВА, Олексій РАССОХАЦЬКИЙ (ВСП «КІУтЗ НАУ»), Людмила ГЛУХЕНЬКА, Анатолій ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ, Аліна ОСТЕРТАГ (Фаховий коледж «Універсум» КУ імені Бориса Грінченка).

Із заключним словом виступили науковці УДУ імені Михайла Драгоманова кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології Тетяна Миколаївна Настека, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри біології Оксана Тарасівна Лагутенко.

Організатори та ведучі  заходу: викладач циклової комісії природничих дисцплін  ВСП «КІУтЗ НАУ» Ольга ОРЛОВА та доцент кафедри біології Тетяна НАСТЕКА

Організатори фестивалю висловлюють щиру вдячність учасникам за активну роботу!

Дипломи учасників