МІСЬКА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ

Переможці міської олімпіади біля будинку Федерації профспілок України на Майдані Незалежності

25 квітня 2023 року в приміщенні Федерації профспілок України відбулася олімпіада з суспільних дисциплін. Захід був організований міськими методичними об’єднаннями голів студентських профкомів та суспільних дисциплін м. Києва.
Мета заходу: посилення мотивації до вивчення історичних дисциплін, історії громадського руху в Україні, виявлення та підтримка обдарованої молоді. Студенти мали можливість поспілкуватися з лідерами профспілкових організацій, обмінятися досвідом.
Викладачі Олексій БІЛАНОВСЬКИЙ, Юрій ЇВЖЕНКО прийняли активну участь в організації олімпіади.
Вітаємо ПУХАЛЬСЬКОГО Дмитра, студента першого курсу, профорга групи 556 ІПЗ що зайняв друге місце в міській олімпіаді!