Засідання географічно - краєзнавчого гуртка "Компас"

25 квітня відбулося засідання географічно -  краєзнавчого гуртка "Компас". Члени гуртка: Джаман Денис,  Кулакевич Максим,  Кущенко Артем,  Марчук Вадим,  Мозовенко Єгор,  Музичук Микола,  Чмих Михайло (усі - ГР-11), Баришніков Богуслав (ЗВ-13)  під керівництвом викладачів ЦК геодезії та землеустрою Галини Марчук,  Тамари Ковальової,  Олега Гурова підготували і провели засідання у формі онлайн - екскурсії "Ми покажемо вам Київ". Студенти розповіли про цікаві місця Києва,  подивились документальний фільм про київські мурали,  взяли участь у захопливій вікторині "Що я знаю про Київ".
Наступне засідання пройде у формі пішохідної екскурсії,  під час якої кожен студент матиме нагоду зробити заздалегідь підготовлені повідомлення про особливості рельєфу,  історію пам'яток тощо.
Захід відбувся в читальній залі Бібліотеки ім.  Олени Теліги,  працівники якої завжди підтримують студентів і викладачів нашого коледжу.