Круглі столи «Біль і пам’ять Чорнобиля»

26 квітня 2023року до 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, викладачами комісії природничих дисциплін  коледжу Оленою ВАСЬКОВСЬКОЮ, Антоніною СТОЛЯРЕНКО, Ольгою ОРЛОВОЮ, були проведені круглі столи «Біль і пам’ять Чорнобиля». В проведенні заходу взяли участь студенти  групи 554-ФБС, 567- Т, 568-П, 558-559 КБ, 565-ВП та 566-Ж. В своїх виступах вони відзначили, що Чорнобильська трагедія була найбільшою техногенною катастрофою за всю історію людства ,вказали екологічні та медико-біологічні наслідки аварії. Чорнобиль назавжди став символом глобальної екологічної катастрофи 20 століття. Чимало років минуло з дня трагедії. Чорнобильська аварія стала нам уроком, за який заплачено дорогою цінною. Давайте берегти оточуючий світ! Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.