Тематична година, присвячена 37-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Викладач історії ЦК суспільних дисциплін Валентина Писарчук провела з студентами 1-го курсу тематичну годину, присвячену 37-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.26 квітня є днем пам'яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. У грудні 2016 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам'яті про Чорнобильську катастрофу. З цією метою студенти та викладач пригадали події історії та вшанували пам'ять, тих хто загинув та постраждав внаслідок аварії.
Студенти підготували стінгазети, відеоматеріали, читали вірші...