П’ЯТНАДЦЯТИРІЧНИЙ ЧЕМПІОН

Студент нашого коледжу ДМИТРО ІВАЩЕНКО, групи ОП-17, спеціальності 275 Транспортні технології (відділення №7, завідувач відділення Наталія КОВТУН, класний керівник Людмила ТКАЧЕНКО, тренер Ашот САРКІСЯН) в складі збірної команди України посів 2 місце в Чемпіонаті Європи з тхеквондо серед юніорів 14-15 років у командному спарингу. Збірна України завоювала теж друге місце, поступившись відважним грекам.

Змагання відбувалися з 17 по 23 квітня 2023 року в італійському місті Єлозо, де українська команда продемонструвала силу духу, спортивну міць, командну згуртованість.

Дмитро вже має чорний пояс з тхеквондо, тому його рекомендовано до подання в кандидати майстри спорту.

Зичимо нашому чемпіону Дмитру преміцного здоров’я, успішного навчання, нових перемог задля спортивного лідерства України!