Екскурсія до Київського зоопарку

В понеділок, 15 травня, студенти груп 212-КБ та 213-КБ зі своїми класними керівниками Наталією ПИЛИПЕНКО та Іриною МИРОНОВИЧ, здійснили екскурсію до Київського зоопарку.
Що може бути краще, аніж прогулятися зеленим парком, зустрітися зі своїми студентами, поспілкуватися, поспостерігати за діями тварин? В цей день ще й погода підіграла, - було надзвичайно тепло! Тим паче, зоопарк було реконструйовано, але частково, так як війна завадила.
В зоопарку є на що подивитися: горила, мавпи, лісовий кіт, жираф, гієна, слоненя, лев, бегемот, бізони, кози та інші ссавці; чорний гриф, білоголовий сип, рожевий фламінго, пелікани, павичі та інші птахи; древолази, саламандри, пітони, ігуана, черепахи, риби… Неймовірне задоволення отримали всі! Біля одних тільки мавп можна було провести пів дня! Слід відзначити, що мешканці зоопарку почуваються добре, - ситі та в гарному настрої!