28 квітня Центром фінансових знань «Талан» оголошено переможців у конкурсі «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти», що брали активну участь у заходах до Всесвітнього тижня грошей Global Money Week.

Цього року до заходів на честь Global Money Week долучилося 139 закладів вищої та професійно-технічної освіти практично з усієї України, в тому числі і  ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Сертифікат учасника конкурсу «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти» отримала викладач вищої категорії циклової комісії фінансів та менеджменту ТКАЧЕНКО Оксана Іванівна.

Щиро дякуємо всім викладачам і студентам за активність під час участі в заходах!