Участь в онлайн-вебінарі під назвою «Продуктивна робота з учнями, які через війну проживають за кордоном»

20 квітня 2023 року викладачі ЦК Іноземних мов КІУтЗ НАУ Наталія Ткачук та Ніна Гришко взяли участь в онлайн-вебінарі під назвою «Продуктивна робота з учнями, які через війну проживають за кордоном», який проводився Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва.

Метою роботи під час вебінару було розглянути наступні питання: визначення проблемних моментів в роботі з учнями, які проживають під час війни за кордоном, ознайомлення з типологією учнів, що проживають під час війни за кордоном та особливості взаємодії для кожного типу учнів, план мінімум і план максимум в роботі з учнями, що проживають за кордоном, пошук ресурсів для роботи з різними категоріями учнів, розширення бачення власних перспектив в налагодженні освітнього процесу для учнів, які навчаються за кордоном.