ХХ Конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною!»

3 травня 2023 р. в Музеї видатних діячів культури відбувся ХХ Конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою  одною!»   Сучасні засоби зв’язку дали змогу позмагатися у вмінні читати поезію Олени Теліги  всім, кому була близька її творчість, і це неймовірно надихнуло організаторів, тих учасників, які вирішили прийти на конкурс особисто.
 Журі у складі:  Ніни Кислицької, в.о. Голови Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги (Голова Журі);
Ольги Кобець, Почесної Голови Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги;
Сергія Марченка, кандидата мистецтвознавства, викладача Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого;
Наталії  Насікан, актриси Київської національної філармонії;
Ірен Роздобудько, письменниці, авторки книжки «Неймовірна. Олена Теліга. Ода до  радості»;
 Ірини Шестеренко, кандидата мистецтвознавства, професора Київської національної консерваторії, заслуженого діяча естрадного мистецтва.

Номінація 4. Творча молодь  (тема Олени Теліги у власній поезії, музиці, прозі, публіцистиці, драматургії, художньо-мистецькому творі).

І Премія:  Машевець Дарія,  портрет Олени Теліги, олівець.

Група Д-26.
ВСП " Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування  Національного авіаційного університету".
Викладач- Віра МАКСИМЧУК.

ІІ Премія: Сілідуєва Анна, малюнок до поезії О. Теліги «Літо». Олівець.
Група Ф-10.
ВСП " Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету".
Викладач- Віра МАКСИМЧУК.

Учасники конкурсу  будуть відзначені грамотами і значками, цінні подарунки від Журі отримають :
Богомолова Аліна, група Д-16
ВСП "Фаховий коледж інженерії, управління та землекористування Національного авіаційного університету".

Білан Каріна, група 552- М
Викладач - Ірина МАТЮШКО.

Бузун Катерина, група  ОВ-12
Викладач - Віра МАКСИМЧУК.

Полушкіна Марія, група ОВ-23 к
Викладач - Віра МАКСИМЧУК.

Відзначаємо Подяками керівників, які готували учасників до конкурсу:
Віру МАКСИМЧУК,  викладача ВСП "Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету";
Ірину Матюшко, викладача ВСП "Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету".