Участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

18 травня 2023 р. в Національному авіаційному університеті відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ» / ІV International Scientific and Practical conference «DISTANCE EDUCATION: INNOVATIVE, NORMATIVE-LEGAL, PEDAGOGICAL ASPECTS», присвячена 90-річчю НАУ, яка була організована Навчально-науковим інститутом розвитку освіти.
Тематика конференції виявила значний інтерес, тому географія учасників заходу була досить широкою. На конференцію зареєструвалося більше 200 учасників – представники наукової, науково-педагогічної та педагогічної спільноти з 18 іноземних держав: США, Великобританії, ФРН, Ізраїлю, ОАЕ, Естонії, Латвії, Словаччини, Болгарії, Туреччини, Чеської республіки, Азербайджану, Грузії, Пакистану, Узбекистану, Казахстану, Індії, Таджикистану та з 20 областей України. У роботі конференції взяли участь представники закладів вищої, загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти. Від Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування участь у міжнародній конференції брала викладач географії Людмила КУДЕЛЯ. Учасникам заходу будуть видані сертифікати.