Участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2023»

Здобувачі освіти ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ» Кривенко Володимир (гр.571 ПТББ); Митяй Вікторія (гр.301ПТБ); Радкевич Катерина, Макушинська Діана, Волощук Вероніка, Ковальчук Леонід (гр.304М) під керівництвом викладача циклової комісії економіки та підприємництва Лесі ГАВРУТЕНКО взяли участь в Всеукраїнському бізнес-турніру «Стратегія фірми-2023».
Студенти боролися за першість в реалістичній моделі вітчизняного ринку, створеній симулятором ViAL+. Сотні прийнятих рішень, кредити й депозити, прибутки і збитки, лінії виробництва й реклама, бюджет і робітничі кадри дали можливість кожному відчути себе в кріслі директора і спробувати підприємництво «на смак».
Дякуємо організаторам за проведення заходу та здобувачам освіти за участь.

Сертифікати півфіналістів