Чергове засідання Школи молодого викладача

Перед педагогічними працівниками стоїть завдання модернізувати систему освіти за рахунок впровадження елементів навчання, заснованих на формуванні  компетентностей, що дозволяють випускникам самостійно здобувати та удосконалювати знання, максимально наближені до практичної діяльності, впровадити в навчальний процес систему інтерактивних методів навчання. Чільне місце серед цих  методів  займає дискусія -  що базується на обміні думками з певної проблеми. Точка зору, яку виражає студент у процесі дискусії, може як відображати його власну думку, так і спиратися на думки інших осіб. Вдало проведена дискусія має велику виховну та навчальну цінність, адже вона вчить більш глибокому розумінню проблеми, вмінню захищати свою позицію та рахуватися з думками і точкою зору інших людей.

Методиці проведення дискусії в навчальній діяльності було присвячене останнє засідання в цьому навчальному році Школи молодого викладача, яке 22 травня 2023 року провела Михайленко Ольга Анатоліївна, викладач вищої категорії, що має педагогічне звання «старший викладач». Її досвід стане в нагоді початкуючим педагогам, які щиро дякують Ользі Анатоліївні за цікавий і змістовний майстер-клас!