Гостьова лекція на тему: «Біотехнологія – технологія майбутнього»

01 червня 2023 року для студентів 1 курсу ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування» відбулася гостьова лекція з науковцем, мікробіологом, кандидаткою біологічних наук, доценткою кафедри екології УДУ імені М.П. Драгоманова Валентиною ШЕВЧЕНКО, яка виступила з доповіддю на тему: «Біотехнологія – технологія майбутнього».
У світі все більшим попитом користується продукція біотехнологічних виробництв, отримана з використанням природних біологічних об'єктів і процесів. Застосування біотехнологій може бути також одним із суттєвих важелів для підвищення ефективності економіки в цілому та виходу України з фінансово-економічної кризи.
Головна мета заходу – висвітлення сучасних знань і досягнень біотехнології.
На заході були присутні понад 87 осіб, серед них ВАСЬКОВСЬКА Олена, СВИРИДЕНКО Альона, студенти першого курсу ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».
Організатор заходу: викладач біології та екології Ольга ОРЛОВА