Підписання договору про співпрацю

Взаємодія з роботодавцями – один із пріоритетних напрямів діяльності коледжу. У рамках розвитку цього напряму у липні 2023 року у коледжі пройшов захід за участю роботодавця, а саме начальника служби персоналу ТОВ «Трипільський Пакувальний Комбінат» Павла ПОГОРЕЦЬКОГО.
Цей крок було зроблено з метою встановлення найбільш тісних взаємин між коледжем та роботодавцем, також для оцінки відповідних потреб ринку праці та для відповідності рівня підготовки фахівців до вимог роботодавця і надання сприяння у працевлаштуванні випускників коледжу. Угода з компанією стала ефективною формою прямої взаємодії з молодими кадрами, а підписання договору про співпрацю між коледжем та ТОВ «Трипільський Пакувальний Комбінат» офіційно закріпив наміри потенційного роботодавця з організації виробничих практик для здобувачів освіти коледжу.
Цей документ передбачає розвиток спільної співпраці у сфері підготовки молодих кадрів.