Всеукраїнська онлайн конференція з підвищенням кваліфікації «Освітні інструменти сучасного вчителя»

З 30.09.2023 по 01.10.2023 викладач української мови та літератури Ірина СЛИНЬКО взяла участь у Всеукраїнській онлайн конференції з підвищенням кваліфікації «Освітні інструменти сучасного вчителя» на тему: «Формування національної ідентичності на уроках мови та літератури. Культурна різноманітність та мультикультурність».

На конференції  були розкриті концептуальні засади формування національно-культурної ідентичності студентів в контексті полікультурних впливів. Характеризувалися особливості формування національно-культурної ідентичності у сучасних умовах та базові цінності, на основі яких може здійснюватися таке виховання. Пропонувалося змістове і методичне забезпечення процесу формування національно-культурної ідентичності у студентів.