Підвищення кваліфікації за темою «Storytelling в освіті. Як зацікавити учнів та створити захоплюючий урок. Іноземні мови»

Викладач іноземної мови Ірина СЛИНЬКО пройшла курс підвищення кваліфікації за темою «Storytelling в освіті. Як зацікавити учнів та створити захоплюючий урок. Іноземні мови».

Викладач ознайомилася з аспектами застосування технології «Storytelling» у навчанні англійської мови.
Мета курсів – вдосконалення викладання англійської мови за інноваційними методами навчання іноземних мов. У перспективі впровадження сторітелінгу в навчальний план, покращення мотивації студентів до вивчення іноземної мови, розвиток критичного мислення студентів та творчого сприйняття за допомогою ігрових ситуацій, створення позитивної навчальної атмосфери у вивченні англійської мови.