Захід до вшанування пам'яті Валерія Марченка

14 жовтня 2023 року студентки коледжу Власенко Катерина, Пушкаренко Наталія (група Д-36 ОПП «Діловодство»), Власенко Надія (група ОВ-22, ОПП «Організація виробництва» ) у складі молодіжного крила ВЖТ ім. О. Теліги взяли участь у вшануванні пам'яті Валерія Марченка - відомого українського дисидента - правозахисника, журналіста, перекладача. Валерій став жертвою радянського режиму і помер у тюремній в'язниці 1984 року у віці 37 років. Поминальні заходи відбулися на кладовищі села Гатне на Київщині, де Валерій похований поруч зі своїм дідом Михайлом Марченком - відомим українським істориком, колишнім ректором Львівського університету.
Постать Валерія Марченка має стати для нас ближчою і впізнаваною, бо він віддав своє життя за право бути вільним у вільній Україні.