Засідання Школи молодого викладача

З метою надання молодим викладачам-педагогам дієвої методичної допомоги в розв’язанні першочергових практичних проблем, адаптаційної  допомоги, індивідуально-психологічного супроводу і підтримки молодої людини на початку її професійної діяльності, розвитку умінь і навичок планувати заняття, будувати його структурно відповідно до типу  і мети, оптимально обирати прийоми та методи роботи із здобувачами освіти, виховання в молодих спеціалістів почуття відповідальності за обраний шлях в коледжі працює Школа молодого викладача. Чергова тема засідання, яке відбулося 26 жовтня: «Вимоги до сучасного заняття. Планування і методика підготовки лекційного, практичного, лабораторного та семінарського занять».  Прикладами власного досвіду  з урахуванням загальних дидактичних принципів, рекомендованих методик проведення таких типів занять ділилися викладачі Аргунова О.В. та Борецький Б.О.  Креативно, цікаво з демонстрацією використання передових інформаційно-комунікаційних технологій, акцентуванні уваги молодих колег на типових помилках, які допускають викладачі в процесі проведення занять, було проведено засідання Школи. За проведене засідання молоді педагоги висловили викладачам-ведучим щиру вдячність!