Участь в циклу зустрічей з студентською молоддю на тему «Попередження вживання наркотиків. Наркотики та закон»

19 жовтня студенти групи 550-2 ПТБ разом з куратором Лесею ГАВРУТЕНКО долучилися до циклу зустрічей з студентською молоддю, щодо попередження правопорушень, який організований Науково-методичним центром ВФПО та відділом зав’язків з громадкістю управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції.
Метою заходу було формування у студентської молоді негативного ставлення до вживання наркотичних речовин, відповідальність за їх розповсюдження , а також запобігання та попередження правопорушення в освітньому середовищі та створення безпечних умов навчання та викладання.