Засідання фахового методичного об’єднання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

05.12.2023 голова фахового методичного об’єднання викладачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Галина КОСТЕНКО провела засідання робочих груп з розробки тестових завдань для оцінювання рівня підготовки здобувачів фахової передвищої освіти.

В засіданні взяли участь провідні викладачі 6-ти коледжів України, в яких здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів за вищезазначеною спеціальністю.

Викладачі нашого коледжу (Олена БІЛАН, Павло ПРАВДИВЦЕВ, Оксана ТКАЧЕНКО та Тетяна ЯМКОВА) також є членами таких робочих груп з різних дисциплін.