УЧАСТЬ ЧЛЕНІВ ГУРТКА «ЛІНГВІСТ» У ПАНЕЛЬНІЙ ДИСКУСІЇ «БЕЗСМЕРТНА ЕНЕЇДА»

8 листопада 2023 року в Національному авіаційному університеті відбувся науковий захід, присвячений видатній постаті української культури – Іванові Котляревському. Панельну дискусію «Безсмертна Енеїда» (225 років з часу видання «Енеїди» Івана Котляревського організувала кафедра української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Захід зібрав понад 70 учасників з Національного авіаційного університету та інших закладів освіти.

Члени гуртка «Лінгвіст» під керівництвом Ірини СЛИНЬКО підготували доповіді, з якими гідно представили наш коледж на панельній дискусії, організованій і проведеній кафедрою НАУ. Студенти виступили з темами: «Українські народні інструменти, танці, ігри, пісні у поемі І.П. Котляревського Енеїда» (Аріна РАЄНОК), «Переклади поеми Енеїда» (Ксенія МАСОВЕЦЬ). Учасниками панельної дискусії були також такі студенти: Катерина ІЩАК, Євгеній ДЕМЧЕНКО, Аліна ВЕНГЕЛЬ, Дар’я ВИШНЯКОВА, Карина МИГОЛЬ, Анна СІЛІДУЄВА, Вікторія ДЕЩЕНКО, Валерія ГРЕБЕНЮК, Каріна ДИКА та їх наставниці Ірина МАТЮШКО і Лілія ГРУДЗИНСЬКА.

Студенти продемонстрували навички дослідницького пошуку, вміння аргументовано дискутувати та презентувати результати наукових студій.

Дякуємо нашим колегам з НАУ , які з нами тісно працюють щодо розвитку студентської наукової діяльності.

Сертифікати:

МИГОЛЬ Карина