Ґрунти України. Вивчаєм і оберігаєм

05 грудня 2023 р. вже вдруге викладачі циклової комісії природничих дисциплін (Ольга ОРЛОВА, Олена ВАСЬКОВСЬКА) разом зі студентам 580-ІПЗ, 565 ВП, 556-ІПЗ, 574-Ж груп приймали активну участь в ІІІ студентському  Науковому Марафоні   “Ґрунти України. Вивчаєм і оберігаєм”який був присвячений  Всесвітньому Дню Ґрунту 2023 (World Soil Day, що відзначатиметься щорічно 5 грудня). Захід проводився на базі Українського державного університету імені М.П.Драгоманова.

З доповідями виступили: АМБРАЖУК Микита, ХАРЛИМ Олег, ГУМЕНЮК Роман «Стан ґрунтів Київської області до і після військових дій» (580-ІПЗ), ОРИХОВСЬКА Анастасія «Каховські ґрунти» (574-Ж), МИТНИК Діна «Ґрунти гірського Криму» (574-Ж), ФЕДОРЕНКО Іван, ПУХАЛЬСЬКИЙ Дмитро «Вплив російсько-української війни на ґрунти» (556-ІПЗ).

В обговоренні доповідей та експериментів прийняли участь студенти природничого факультету УДПУ імені М.П. Драгоманова, ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка, Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.