Відкрите заняття на тему: «Зовнішній вигляд людини як основа візуального іміджу»

7 грудня 2023 року викладачем комісії комп’ютерної інженерії та електронних комунікацій Оленою ХИЛІНСЬКОЮ було проведено відкрите заняття з групою 559-КБ-2 з дисципліни «Технології» на тему: «Зовнішній вигляд людини як основа візуального іміджу».

Під час заняття було розглянуто поняття іміджу та дрес-коду, обговорено питання формування ділового іміджу, правила офісного дрес-коду та складові культури зовнішнього вигляду. Студенти презентували свої роботи за темою заняття, активно дискутували про сучасний дизайн та імідж людини.

Голова циклової комісії комп’ютерної інженерії та електронних комунікацій Євгенія КРАСОВСЬКА відмітила високий рівень творчої педагогічної майстерності викладача з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей студентів.