Допомагаючи інншим- допомагаємо собі.

Саме таку класну годину було проведено в групах ГР-21( кл.керівник Галина МАРЧУК), ЗВ-23 ( кл.керівние Олена ПАНЧУКпрактичним психологом коледжу Любов ФУРСОЮ.
Зосередили увагу студентів на відношення до себе і оточуючих в складні воєнні часи. Адже так склалося життя, що кожен з нас в більшій, або меншій мірі поранений війною. Тому і кожного свій шлях, своя місія в цей складний час.
Давали відповідь на питання "Що робити?Як жити у війну?".З'ясували, що дуже важливо тримати в нормі фізичне тіло, думки та емоції, не загубити душу і сенси життя.
Заропонували декілька варіантів реалізації себе в волонтерському русі, допомозі близьким.
Домовилися не відкладати життя на завтра!Життя іде сьогодні - важко, складно, але треба вчитися з цим жити.
Саме тому шукаємо нові сенси, нові книги, нові знайомства, нові способи допомоги собі та іншим.
Бережемо своє психічне здоров'я, навчаємося, працюємо, любимо, спілкуємось, обмінюємось досвідом, обнімаємось, займаємось творчістю.
А саме головне набираємося терпіння, наближаємо Перемогу, віримо в щасливе майбутнє країни та її молоді.І країна, і молодь у нас чудові.
Все проходить....Пройде і це. Ми будемо іти далі. Мира і мудрості нам всім. "Перемога там, де є рух вперед..."
(Рей Бредбері).