Участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ"

6-12 грудня 2023року завідувачі відділень та викладачі ВСП «КІУтЗ НАУ» прийняли участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ".

Організаторами заходу були: Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра UNESCO з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Метою конференції стало обговорення проблем, перспектив і способів впровадження наукової освіти, популяризація інноваційних практик.

Напрями роботи конференції:

1. Наукова освіта: міжнародний досвід та світові тенденції.
  2. Освіта наукового спрямування в умовах воєнного стану.
  3. STEM та STEAM-освіта: сучасні тенденції та перспективи.
  4. Музейна педагогіка як інноваційна педагогічна технологія.
  5. Практики наукової освіти з національно-патріотичним компонентом.
  6. Інформаційно-освітній простір: застосування інноваційних цифрових технологій.

СЕРТИФІКАТИ:

Кузьменко Ірина Валентинівна

Гаврутенко Леся Анатоліївна

Кондрашева Олена Миколаївна

Ковальова Євгенія Вікторівна

Ковтун Наталія Володимирівна

Дякуємо організаторам за захід.

Завідувач відділення №3

Олена КОНДРАШЕВА