УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ В ММО ВИКЛАДАЧІВ ЕКОНОМІКО-АНАЛІТИЧНОГО ЦИКЛУ ЗФПО

14 грудня 2023 р. відбулося чергове засідання ММО викладачів економіко-аналітичного циклу ЗФПО м. Києва на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ».

В засіданні ММО взяли участь голови циклових комісій економіки та підприємництва Андрій ОЛЕКСІЄНКО, фінансів та менеджменту Олена БРЕЗІЦЬКА та викладач комісії Оксана ТКАЧЕНКО.

В програмі панельної дискусії було розглянуто та обговорено питання «Особливості формування освітнього середовища ВСП «КТЕФК ДТЕУ».

Колеги з ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» також поділилися досвідом використання контенту віртуальної дошки Padlet та ознайомили з програмою BookKeeper для проведення практичних занять з дисципліни бухгалтерський облік.

Завідувач відділення №8

Галина КОСТЕНКО