Засідання класних керівників

У "Фаховому коледжі інженерії, управління та землевпорядкування НАУ" під головуванням в.о. директора коледжу Юрія Шмельова та Заступника директора з виховної роботи Олександра Хрестового відбулося засідання класних керівників.
Під час зустрічі були обговоренні питання щодо організації освітнього процесу, приділення особливої уваги студентам, які належать до соціальних категорій.
Запрошені гості, представники БФ "Україна без наркотиків" ділилися своїм досвідом, методами визначення наркозалежних людей та спілкування з ними.
Практичний психолог коледжу Любов Фурса підготувала змістовну доповідь на тему "Психологічна допомога як ключ до ментального здоров'я". Основними питаннями були:
- поняття ментального здоров'я, його критерії і моделі;
- особливості ментального здоров'я у війну;
- ресурсні напрямки самодопомоги;
- питання віри в себе, свої сили та ресурси;
- питання цінності життя кожної людини;
Життя коледжу триває! І завдання кожного працівника - створити комфортні умови для опанування обраної професії, набуття практичних навичок та патріотичного виховання наших студентів.