Участь в олімпіадах з історії України студентів Відділення маркетингу, журналістики та туризму.

Студенти групи 567-Т-2 та 566-Ж-2 під керівництвом викладача  історії Валентини ПИСАРЧУК  взяли активну участь у Всеукраїнських інтернет олімпіадах на платформ ,«На Урок» .За завзяття, віру в себе, сумлінне ставлення до освітнього процесу, вміння вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності та критично мислити, вмотивованість до навчання та захопленість предметом, кмітливість,  ерудованість, винахідливість, нагороджені дипломами  та сертифікатами переможців.

1.Швед Діана 567-Т-2 Переможець « ХІХ Всеукраїнської інтернет олімпіади з історії України.» 11 клас.«На Урок» Диплом ІІ ступеня

2.Валевська Анастасія 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом ІІІ ступеня .

3.Валевська Анастасія 566-Ж-2 Переможець « ХІХ Всеукраїнської інтернет олімпіади з історії України.» 11 клас.«На Урок» Диплом І ступеня .

4.Шевчук Богдана 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом ІІ ступеня .

5.Ладинська Марія 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом ІІ ступеня .

6.Ладинська Марія 566-Ж-2 Учасниця « ХІХ Всеукраїнської інтернет олімпіади з історії України.» 11 клас.«На Урок» Сертифікат .

7.Цюцькома Вікторія 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом І ступеня .

8.Савенко Вікторія 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом ІІІ ступеня .

9.Демиденко Діана 566-Ж-2 Переможець всеукраїнського конкурсу «Що приховує НМТ з історії України» 11 клас. Інтернет олімпіада «На Урок» Диплом ІІІ ступеня.