ШКОЛА МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

20 грудня 2023 року в коледжі відбулось чергове засідання «Школи молодого викладача»

На засіданні були розглянуті теми:

1. «Автоматизація роботи з навчально-методичними комплексами засобами Microsoft Word».

Доповідач Голова циклової комісії з кібербезпеки та комп’ютерного дизайну Григорєва Даря Сергіївна.

Була представлена доповідь та презентація як полегшити роботу молодих викладачів та значно заощадити час під час створення навчально-методичного комплексу.

2. «Сучасні підходи до виховного процесу, формування особистості на принципах національного виховання та традицій закладу»

Доповідач практичний психолог коледжу Фурса Любов Анатоліївна, виступила з цікавою презентацією з історії життя коледжу, та впливу виховання коледжу на формування особистості студентів.

Тож засідання школи молодого викладача пройшло плідно, цікаво та з користю для викладачів.