Засіданні етнографічної студії на базі Бібліотеки імені Олени Теліги

Плідно розпочався новий 2024 рік у відокремленому структурному підрозділі "Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету для студенток коледжу спціальностей 029 Інформаційна та бібліотечна справа та 073 Менеджмент, а саме : Власенко Катерини, Машавець Дарини, Пушкаренко Наталії (група Д-36) , Власенко Надії (група ОВ-22), які разом з викладачем Богінською Антоніною взяли участь у засіданні етнографічної студії на базі Бібліотеки імені Олени Теліги в рамках угоди про співпрацю між нашими закладами. Захід відбувся 07 січня 2024 року і був присвячений звичаям та традиціям  українського народу – святкуванню Різдва та Водохреща, особливостям формування української культури, державності, споконвічних цінностей - свободи та незалежності. Висловлюємо подяку завідувачці бібліотеки Олені Шевчук за спільну роботу з виховання нашої молоді.