"Крим - це Україна" – виховна година гр.560-КІ

Класним керівником навчальної групи 560-КІ Єлизаветою Свистуновою було проведено виховну годину на тему - "Крим - це Україна".

Здобувачі вдало розкрили тему, розповідаючи про багатий культурний спадок кримськотатарського народу,  детально описали традиційний одяг, поділилися цікавими фактами та звичаями, що відзначають культуру цього народу.

Окрему увагу заслуговує їхнє висвітлення подій 2014 року, коли російська федерація окупувала автономну республіку Крим. Студенти чітко та об'єктивно представили факти, наголосивши на важливості підтримки та збереження територіальної цілісності України. Захід також був сприяючим для обговорення та обміну думками серед студентів. Вони активно взяли участь у дискусіях та висловили свої погляди на дану проблему.