Підсумкова атестація студентів спеціальності 073 Менеджмент (освітньо-професійна програма «Організація виробництва»)

Підсумкова атестація – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників це надзвичайно важливий момент, адже вони підтверджують рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Щороку у січні наші майбутні менеджери розпочинають естафету проходження підсумкової атестації в коледжі.

Підсумкова атестація у випускників спеціальності 073 Менеджмент проводилась у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену за фахом в дистанційному форматі.

Екзаменаційна комісія у складі:

• голови: кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку та аудиту Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Євгенії ФЕЩЕНКО;
  • заступника голови: в.о. директора коледжу Юрія ШМЕЛЬОВА;
  • членів комісії: Ольги МИХАЙЛЕНКО, Галини КОСТЕНКО та Олени БРЕЗІЦЬКОЇ оцінювали теоретичну та практичну підготовку студентів та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

Вітаємо студентів з успішним складанням підсумкової атестації та бажаємо успіхів на професійній ниві!