День пам’яті Героїв Крут 2024: Україна вшановує 106-ту річницю бою під Крутами

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Студенти груп 574-Ж, 573-Д та ОВ-32 разом з класними керівниками: Сливко Я., Богінською А., Сливко В. – взяли участь в екскурсійному навчально-виховному заході, який був присвячений 106-ій річниці бою під Крутами. Під час екскурсії викладачі коледжу розповіли про особливі історичні події буремного 1918 року. Усі учасники заходу відвідали Аскольдову могилу – місця, де були поховані  загиблі студенти, що брали участь у бою під Крутами, вшанували їхню пам'ять, а також пам'ять сучасних Героїв України, які  віддали своє життя за свободу та демократичний розвиток нашої держави у війні проти російської агресії і поховані біля цього сакрального місця. Проведений захід для здобувачів освіти є особливою формою сприймання історичної інформації, яка спонукає пишатися власною історією, шанувати українських героїв і дає розуміння  власної ідентичністі та  важливості захисту Батьківщини.