Виховна година, присвячену темі - "Протидія булінгу"

30 січня 2024 року класним керівником  навчальної групі 560-КІ Єлизаветою Свистуновою було проведено  виховну година, присвячену темі - "Протидія булінгу". Здобувач освіти Марчук Артем підготував цікаву презентацію, доповідь та підібрав тематичні відеоматеріали, що стосувалися цього актуального питання .

Куратор групи  спільно зі студентами розбирали різні види булінгу. За допомогою відповідей та обговорення, учасники заходу зрозуміли сутність та особливості цього явища. Студенти відверто ділилися своїми думками, власними історіями та переживаннями.

По завершенню обговорення здобувачі висловили варіанти протидії різним видам булінгу. Спільно розглянуті поради та ідеї надали здобувачам освіти інструменти для захисту від негативного впливу. Важливим етапом було обговорення прикладів застосування цих порад у повсякденному житті.