Організаційно-виховна зустріч зі студентами групи 571-БПТБ-2

07.02.2024 року було проведено організаційно-виховну зустріч завідувачем відділення Оленою КОНДРАШЕВОЮ та класним керівником групи 571-БПТБ-2 Євгенією КОВАЛЬОВОЮ. Під час зустрічі були підведені підсумки за результатами заліково-екзаменаційної сесії, обговорені нагальні питання навчання, переддипломної практики, кваліфікаційної роботи. Виставлені орієнтири на успішне завершення навчального закладу.

Також класним керівником було проведено виховну годину на тему «День пам’яті Героїв Крут». Цьогоріч в Україні вшановують 106-ту річницю пам'яті Героїв Крут. Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої держави, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Рекомендували студентам до перегляду український історичний фільм «Крути 1918»

Ми завжди маємо памʼятати свою історію! Завжди пам'ятати, якою ціною виборюється свобода!